Önceki Sonraki
Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor
Boğulmalara Karşı Uyarı
​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi
Öğrencilerin Hünerleri Sergilendi
Elinde Dinamit Patladı

İdeolojik Belediyeciliği Bir Kenara İtmemiz Lazım

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, " İdeolojik belediyeciliği bir kenara itmemiz lazım. Projeleri yarıştırmamız lazım." dedi.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-03-10 14:26:12 eklenmiş

 

Beraberinde AK Parti Batman İl Başkanı Akif Gür ile Beşiri ilçesi ile İkiköprü beldesindeki seçim lokallerini ziyaret eden Özdemir, yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetlerin önemli projeleri hayata geçirdiğini söyledi.

AK Parti'nin bölgeler arası gelişmişlik farkını büyük oranda ortadan kaldırdığını işaret eden Özdemir, şöyle konuştu: "Kendi içinde de kendi ilçelerimiz ve beldelerimiz arasındaki kalkınmışlık ve gelişmişlik farkını da ortadan kaldırmamız lazım. Hizmetler merkezde nasıl var ise eşit şekilde ilçelerde, beldelerde ve köylerde de olması lazım. Beşiri’nin köyleri ve İkiköprü beldesine yakın köylerde bakıyorsunuz İl özel İdaresi kaynaklarıyla çok güzel hizmetler yapmışız. Merkezde olmayan hizmetleri biz köylerde yaptık."

Özdemir, yerel seçimde AK Parti'nin adaylarının belediye başkanı seçilmesinin ilçeye büyük katkı sunacağını dile getirerek, "Bu seçimlerde büyük bir fırsat var. Gelin bu fırsatı değerlendirelim. AK Parti adaylarımızı belediye başkanı yapalım. İdeolojik belediyeciliği bir kenara itmemiz lazım. Projeleri yarıştırmamız lazım. İmkanları milletin lehine kullanabilecek belediye başkanları lazım." dedi.

Daha sonra Özdemir Batman 19 Mayıs Spor Salonunda düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Süper Lig müsabakalarını izledi.

   Buradaki konuşmasında son yıllarda yatırımlar sayesinde önemli spor merkezlerinin oluşturulduğunu işaret eden Özdemir, şunları aktardı: "AK Parti iktidarları döneminde gençlik ve spor yatırımlarına büyük önem verildi. Gençliğimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, hayata hazırlanması, en azından profesyonel olmasa da amatör bir sporla meşgul olması, bizim hep arzu ettiğimiz bir durum. Uluslararası alanda rekabet edebilecek daha üst seviye sporcuların keşfedilmesinde bu tür organizasyonların büyük önemi var."  İBRAHİM ÖZMEN

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YERALTI ŞEBEKESİNE BORU HATTI

Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğü, 1 Ocak – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan 4,5 aylık hizmet ve faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.

Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor

Zekâtın toplum barışını sağlayan önemli bir ibadet olduğunu belirten İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Beşir Şimşek, günümüzde zekât ibadetinin her zamankinden daha çok ihya edilmesine ihtiyacın olduğunu söyledi.

Boğulmalara Karşı Uyarı

Batman Valiliği, serinlemek amacıyla sulama kanallarına girilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.

VALİ HALKLA BULUŞTU

Vali Hulusi Şahin, Valilik tarafından düzenlenen Mayıs ayı “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

ÜNİVERSİTEDE 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Batman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından organize edilen iftar programı, tasavvuf müziği eşliğinde huzur ve kardeşlik kampüsünde düzenlendi.

​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi

Batman’da imam hatip lisesinde öğrencilere uygulamalı olarak hac ve umre dersleri veriliyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.