Önceki Sonraki
ZARARLI SİNEK MÜCADELESİ BAŞLATILDI
“Belediyemize haksızlık yapıldı”
TAZİYE MESAJI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR’DA YAZ HAREKETİ
İKİ AİLE ARASINDA KAVGA: 1 kişi öldü 2’si ağır 4 kişi yaralandı

KÖY OKULUNA KÜTÜPHANE

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TOPRAK, Şube Müdürleri Bilgiye PALA ve Kemal ALTUNER, Kaletepe İlkokulu/Ortaokulunun Selnur Selma Boran Kütüphanesi'nin açılışını yaptılar.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-05-13 09:07:49 eklenmiş

Kaletepe İlokulu/Ortaokulu, Andrew Clements'in Karne Oyunu'nundan Mitch Albom'ın Öğretmenim Mori'yle Salı Buluşmaları'na kadar birbirinden kıymetli nitelikli kitapları bünyesinde barındıran 4000 kitaplık bir kütüphane oluşturdu. TOPRAK, kütüphanenin açılışını yaptıktan sonra okulun yöneticilerini ve öğretmenlerini özverili çalışmalarından ötürü tebrik etti. Müdür daha sonra Kaletepe İnanlı İlkokulunu ziyaret edip burada hem öğrencilerle sohbet etti hem de onların bahçe oyunlarına katıldı. Müdürün son ziyareti de Taşlıdere Doğancık İlokuluna oldu. Burada öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya gelen TOPRAK, onlarla hasbihâl etti, öğretmenleri okullarında dinledi. ABDURRAHMAN ÖZMEN                                  

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ŞİDDETE KARŞI KALICI TEDBİRLER ALINMALI

Görevi başında bulunan 5 hemşirenin hasta yakınları tarafından sözlü ve fiili saldırıya uğramasına sert tepki gösteren Sağlık-Sen Şube Başkanı Maruf Yalçın, sağlıkta şiddetin önlenmesi için kalıcı ve etkin önlemlerin alınmasını istedi.

“Sağlık Çalışanlarına Değer Verilmeli”

Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıyı kınayan Batman SAĞ-ÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Güneş, sağlık çalışanlarına gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyledi.

KALP AMELİYATINDA BİR İLK

Batman Bölge Hastanesinde 50 yaşındaki kalp hastası Sabriye Oğuz, göğüs kemikleri kesilmeden ameliyat edildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Tamamlanma Aşamasında

Vali Hulusi ŞAHİN, projesi ve ihalesi İl Özel İdaresi tarafından yapılan ve ödeneği İçişleri Bakanlığınca temin edilen ve inşaat çalışmaları tamamlanma aşamasında olan 112 Acil Çağrı Merkezi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

TESSEP’ ten Avrupa’ya Kınama

Holanda’da yürürlüğe giren peçe ve burka yasağının inanç, düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan bir pranga olduğunu belirten TESSEP Batman İl Temsilciliği, Avrupa’nın her türlü ahlaksızlık ve çirkefe hoşgörülü ancak Müslümanlara karşı despot kesildiğini belirtti.

Meal Sınavına Başvurular Sürüyor

Kur’an Nesli Platformunun “Kur’an Nesline Kur’an Pınarı” temasıyla düzenleyeceği umre ödüllü meal sınavına başvurular sürüyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.