Önceki Sonraki
Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor
Boğulmalara Karşı Uyarı
​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi
Öğrencilerin Hünerleri Sergilendi
Elinde Dinamit Patladı

KÖY OKULUNA KÜTÜPHANE

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TOPRAK, Şube Müdürleri Bilgiye PALA ve Kemal ALTUNER, Kaletepe İlkokulu/Ortaokulunun Selnur Selma Boran Kütüphanesi'nin açılışını yaptılar.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-05-13 09:07:49 eklenmiş

Kaletepe İlokulu/Ortaokulu, Andrew Clements'in Karne Oyunu'nundan Mitch Albom'ın Öğretmenim Mori'yle Salı Buluşmaları'na kadar birbirinden kıymetli nitelikli kitapları bünyesinde barındıran 4000 kitaplık bir kütüphane oluşturdu. TOPRAK, kütüphanenin açılışını yaptıktan sonra okulun yöneticilerini ve öğretmenlerini özverili çalışmalarından ötürü tebrik etti. Müdür daha sonra Kaletepe İnanlı İlkokulunu ziyaret edip burada hem öğrencilerle sohbet etti hem de onların bahçe oyunlarına katıldı. Müdürün son ziyareti de Taşlıdere Doğancık İlokuluna oldu. Burada öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya gelen TOPRAK, onlarla hasbihâl etti, öğretmenleri okullarında dinledi. ABDURRAHMAN ÖZMEN                                  

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YERALTI ŞEBEKESİNE BORU HATTI

Batman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BASKİ) Müdürlüğü, 1 Ocak – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan 4,5 aylık hizmet ve faaliyet raporunu kamuoyuyla paylaştı.

Zekât Toplumsal Barışı Sağlıyor

Zekâtın toplum barışını sağlayan önemli bir ibadet olduğunu belirten İTTİHADUL ULEMA Genel Başkan Yardımcısı Beşir Şimşek, günümüzde zekât ibadetinin her zamankinden daha çok ihya edilmesine ihtiyacın olduğunu söyledi.

Boğulmalara Karşı Uyarı

Batman Valiliği, serinlemek amacıyla sulama kanallarına girilmemesi konusunda vatandaşları uyardı.

VALİ HALKLA BULUŞTU

Vali Hulusi Şahin, Valilik tarafından düzenlenen Mayıs ayı “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

ÜNİVERSİTEDE 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Batman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından organize edilen iftar programı, tasavvuf müziği eşliğinde huzur ve kardeşlik kampüsünde düzenlendi.

​Uygulamalı Hac Ve Umre Dersi

Batman’da imam hatip lisesinde öğrencilere uygulamalı olarak hac ve umre dersleri veriliyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.