Önceki Sonraki
YARIM KALAN YOL KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR
MİNİK EREN YARDIM BEKLİYOR
İSTİHDAMI KONUŞTULAR
Manastırı Restore Çalışması Sürüyor

BAŞVURULAR BAŞLADI

Batman-Beşiri Ceza İnfaz Kurumlarına toplam 519 yeni personel alımı hakkında açıklama yapan Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Besim Eviz, başvuruların 1-16 Temmuz arasında yapılacağını söyledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-07-11 09:21:48 eklenmiş

 

Adalet Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı. Adalet Bakanlığı adliyelerde, Bakanlık merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 12 bin 731 personel alımı yapacak. 

Konuya ilişkin açıklama yapan Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Besim Eviz, personel alımının adalet.gov.tr adresinden yapılacağını belirtti.

Adalet Bakanlığının ülke genelinde 12 bin 731 personel alımı yapacağını, Batman için de alımlarının söz konusu olduğunu ifade eden Eviz, başvuruların 1-16 Temmuz arasında mesai bitimine kadar yapılacağını aktardı.

İl bünyesinde Adalet Bakanlığı tarafından alınacak meslekler hakkında da bilgi veren Eviz; “İnfaz Koruma Memuru 470 kişi, Zabıt Katibi 13 kişi, Ceza İnfaz Kurumu Katibi 22 kişi, Mübaşir 8 kişi, İcra Katibi 2 kişi ve diğer branşlar olmak üzere toplam 519 personel alınacak. Başvuracak olan adayların sadece bir unvan için KPSS puan türlerinden 70 ve daha yukarı puan almış olma şartı var ve adaylar detaylı bilgiyi adalet.gov.tr adresinden öğrenebilirler. Aynı zamanda başvurular adalet.gov.tr adresinden yapılmaktadır.” diye konuştu. MEHMET SIDDIK ÖZDEMİR

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YATIRIMLAR MASAYA YATIRILDI

Vali Hulusi Şahin başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapılan "2019 yılı 4. dönem İl Koordinasyon Toplantısı’nda yatırım projeleri ve şimdiye kadar yapılan çalışmalar masaya yatırıldı. Toplantıda belediye başkan yardımcısı ile batman üniversitesi rektörü arasında polemik yaşandı.

YARIM KALAN YOL KAZALARA DAVETİYE ÇIKARIYOR

Yollarının mucur döküldükten sonra yarım bırakıldığını belirten Doğankavak Köyü sakinleri, bu durumun kazalara davetiye çıkardığını belirterek yollarının yapılmasını istedi.

Ters yatan kamyonet sürücüsü yaralandı

Batman'da bir kamyonet kontrolden çıkarak ters yattı, kazada sürücü yaralandı.

SIĞIR SAYISINDA ARTIŞ

Batman, Siirt, Şırnak ve Mardin'deki büyükbaş sayısı, geçen yıla göre artış gösterdi.

PEYNİR’İN FIYATI CEP YAKIYOR

Kilo fiyatı 40 liraya yükselen peynir dar gelirli vatandaş için lüks tüketim ürünü haline geldi.

Pamuk Yetiştiriciler Dertli

Bölgemizde Pamuk yetiştiren çiftçiler yıl içinde sürekli gelen zamlarla beraber pamuk fiyatlarının kesin bir fiyata bağlanmamış olmasından dolayı dert yanıyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.