Önceki Sonraki
KÖYLERDE SERVİS SORUNU
KIRA DAĞINDA KAZA
Gaziler Günü Etkinliği
Akın’ın istifası kabul edilmedi
“Kur’an Nesline Kur’an Pınarı Yarışması”

Batman'dan Diyarbakır Annelerine Destek Ziyareti

Diyarbakır’da HDP İl Binası önünde, çocuklarının kendilerine getirilmesi için oturma eylemi yapan anneleri, eylemlerinin 2. Gününde 03.09.2019 tarihinde KADEM Batman Temsilcisi Adile Gürbüz beraberindeki dernek üyeleri ziyaret etti.
ETİKETLER :
Bu haber 2019-09-10 12:25:56 eklenmiş

 

Eylem yapan üç anneyle kucaklaşan Gürbüz, onlara Yasin-i Şerif ve tespih hediye etti. Av Adile Gürbüz, yaptığı açıklamada, ailelerin cesur Ve güçlü bir duruşla en büyük desteği hak ettiğini söyledi.

Gürbüz “KADEM Genel Başkanımızın, Yönetim Kurulumuzun da yakında takip edip destek olduğu ailelere kalben, dualarımızla ve ziyaretimizle ailelere destek olmak istedik.  Burada çok büyük bir cesaret örneği gösteriliyor. Sonucunun hayırlı olmasını diliyoruz. Örgüte katılmayı düşünüp de vazgeçenlerin sayısı artsın inşallah. Dönsünler, gitmesinler. Daha fazla insanın üzülmesini istemiyoruz. Tüm Türkiye'nin ailelere destek verme konusunda elinden geleni yapacağını umut ediyor, destek bekliyoruz." şeklinde konuştu.

Gürbüz ve beraberindeki KADEM üyeleri iki saati aşkın ziyaret sonrası ailelerin yanından ayrılırken, aileler daha fazla kişiden ve dernekten destek beklediklerini dile getirdi. HABER MERKEZİ

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
VALİ ŞAHİN’DEN KAYMAKAM AŞCI’YA ZİYARET

Vali, Beşiri Kaymakamı Sinan Aşcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TPAO petrol kuyusunda asitle çatlatma operasyonu gerçekleştirdi.

TPAO Batman Bölge Müdürlüğü tarafından ham petrol üretiminin yapıldığı Batı Raman sahasında bulunan 387 numaralı kuyuda mevcut üretimi artırmak için asitle çatlatma operasyonu icra edildi.

SİYONİST ÇETEYE DUR DEMELİYİZ!

İşgalci çetelerin bir Filistinli kadını vahşice katletmesini lanetleyen İnsan Hak ve Özgürlükler Platformu Sözcüsü Feyzi Aydın, Müslüman kadınlara yönelik cinayetlerini artıran siyonist çeteye dur denilmesi gerektiğini belirtti.

Sessizliğimizden Faydalanıyorlar

​İşgalci siyonist çetelerin bir Filistinli kadını vahşice katletmesine tepki gösteren Batman Hukuk ve Adalet Derneği Başkanı Yusuf Tanrıseven, siyonistlerin İslam ülkelerinin sessizliğinden faydalanarak zulümlerine devam ettiğini söyledi.

PAZARI ÇATISIZ BIRAKTILAR

Yeniden yapacağız deyip Alo Tevşo Pazarının çatısını söken Belediyeye tepki gösteren Batman Pazar esnafı, kendilerini güneşten, yağmurdan koruyacak bir çatının yapılmasını istedi.

MODERN KÜTÜPHANE İNŞAATI YILBAŞINDA BİTEBİLİR

İl Özel İdaresi tarafından projelendirilen toplam 7 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen modern kütüphane yılbaşına yetiştirilmeye çalışılıyor.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.