Önceki Sonraki
YAZ SEBZELERİNDE SONA DOĞRU
ŞAHİN: STK’LAR HALKIN ISLAHI İÇİN ÇALIŞMALIDIR
Suyun Altında Temizlik
SALGINLA MÜCADELEDE KARARLIYIZ
Öğrenciler Ücretsiz Tıraş Edildi

ERDOĞAN BATMAN’A GELECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya gelen Özdemir, “Önümüzdeki ay içerisinde Cumhurbaşkanımızın Batman’a gelmesini bekliyoruz” dedi.
ETİKETLER :
Bu haber 2020-10-11 13:52:05 eklenmiş

 

 

 

Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya gelerek Batman’ın ihtiyacı olan yatırım ve projeleri görüştü.

Özdemir yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile talebimiz üzerine bir görüşme gerçekleştirdik. Batman ve ilçelerinin çözüm bekleyen sorunlarını, ilimizin ihtiyacı olan yatırım ve projeleri sn. Cumhurbaşkanımıza anlatma fırsatımız oldu.  Başta Hasankeyf olmak üzere ilimizin ve ilçelerimizin talep ve ihtiyaçlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aktardık, Cumhurbaşkanımızın ilimizin meseleleri ile yakından ilgilendiğini ve takip ettiğini müşahede ettik. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Batman’a davet ettiklerini belirten Özdemir, önümüzdeki ay içerisinde Cumhurbaşkanımızın Batman’a gelmesini bekliyoruz. Dedi. HABER MERKEZİ

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
ZAM FIRINCILARIN BELİNİ BÜKTÜ

Son zamanlarda un fiyatında yaşanan artışın kendilerini olumsuz etkilediğini belirten fırıncı esnafı, un fiyatlarındaki artışa tepki gösterdi.

Grip Aşısına Talep Arttı

Grip aşısını genelde kronik hastaların kullandığını dile getiren eczacılar, salgın nedeni ile bu sene hasta olmayan vatandaşların da aşıyı kullanmak istemelerinden dolayı talep patlaması yaşandığını belirtti.

Uyuşturucuyla Mücadelede Seferberlik Başlatılmalı

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Durmaz: "Uyuşturucu konusunda bir seferberlik başlatılmalı” dedi.

TEDAVİ SÜRECİ PANDEMİYE UYGUN ŞEKİLDE DÜZENLENMEKTEDİR

Batman Bölge Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Ünitesi 40 yatak kapasiteyle 130 kronik takipli hastaya hizmet vermekte.

Ödüllü ‘Siyer Yarışması’ Online Olarak Yapılacak

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından her yıl düzenlen Siyer Yarışması'nın bu yıl pandemi nedeniyle online olarak 14 Şubat 2021 tarihinde yapılacağı açıklandı.

MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL

Yurt genelinde hayata geçirilen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi açılış ve bilgilendirme toplantısı Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.