Önceki Sonraki
KARABULUT VALİ CANALP’I ZİYARET ETTİ
Buğday Tarlası Küle Döndü
32 GENÇ KIZ İCAZET ALDI
BEŞİRİ’DE ÖĞRETMENLER KAZA GEÇİRDİ
PROJELERLE İLGİLİ BAKAN’DAN DESTEK İSTEDİLER

MİNİKLER İÇİN HATİM TÖRENİ

Batman Peygamber Sevdalıları bünyesinde üye ve gönüllülerine yönelik sosyal ve kültürel bir etkinlik olarak hizmet veren Yarım Elma Çocuk Bahçesi, Batman kültür merkezinde ‘Kur'an'a Geçiş ve Hatim Töreni’ adı altında bir program düzenledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-06-18 18:10:24 eklenmiş

Programa çocukların yakınlarından yoğun bir katılım oldu. Etkinlikte çocuklara, 7 ay içeresinde görmüş oldukları eğitimlerden Kur'an okuma, ayet, hadis, şiirler, gösteriler ve ilahiler eşliğinde program yapıldı.

Batman Peygamber Sevdalıları Genel Sekreteri Ahmet Bereketli yaptığı açıklama, "Tüm velilere ve çocuklara katılımlarından dolayı teşekkür ediyorim. Allah çocuklarını analı babalı büyütüp salih ve salihalarden eylesin, onları Kur'an'ın bülbülleri eylesin.” dedi.

Eğitim sürecinde emeği geçen hoca ve idarecilere teşekkür eden Bereketli, “7 aydır emek veren gecesini gündüzüne katıp gönüllü bir şekilde bu minikleri yetiştiren idareci ve hocalara da çok teşekkür ediyorum. Rabbim iki cihanda da onlara mutluluk, saade,t sıhhat afiyet ve hayırlı bir ömür versin." ifadelerine yer verdi. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Yoksulluk Sınırı 20 Bin Lirayı Aştı

Türk-İş Açlık ve Yoksulluk Sınırı Araştırması 2022 Haziran ayı sonuçlarını açıkladı.

BATMANDA İLK DEFA KAN DEĞİŞİMİ YAPILDI

Tıp literatüründe Plazma Exchange olarak tanımlanan ve halk arasında Kan Değişimi olarak bilinen yöntem ilimizde ilk defa Batman Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesinde başarıyla gerçekleştirildi.

ÇİFTÇİ ESNAFI ZİYARET EDİP SORUNLARINI DİNLEDİ

Esnaf ziyaretlerine devam eden Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Ulu Camii Sokağı ve civarı esnafını ziyaret etti.

OSB’DEKİ GENİŞLETME ÇALIŞMALARI KONUŞULDU

Vali Ekrem CANALP başkanlığında gerçekleştirilen ve Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener’in de katılım sağladığı Batman Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısında OSB’deki genişletme çalışmaları ve genel sorunlar görüşüldü.

KARABULUT VALİ CANALP’I ZİYARET ETTİ

Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut, Batman Valisi Ekrem Canalp'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Buğday Tarlası Küle Döndü

Beşiri ilçemizde buğday tarlalarında elektrik tellerindeki kıvılcımlardan dolayı çıkan yangın 200 dönüm ekili buğdayı küle çevirirken, vatandaşlara da korku dolu anlar yaşattı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.