Önceki Sonraki
KARABULUT VALİ CANALP’I ZİYARET ETTİ
Buğday Tarlası Küle Döndü
32 GENÇ KIZ İCAZET ALDI
BEŞİRİ’DE ÖĞRETMENLER KAZA GEÇİRDİ
PROJELERLE İLGİLİ BAKAN’DAN DESTEK İSTEDİLER

PROJELERLE İLGİLİ BAKAN’DAN DESTEK İSTEDİLER

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Valisi Ekrem Canalp, Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener ve beraberlerindeki heyet devam den projelerle ilgili bakandan destek istediler.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-06-18 18:16:45 eklenmiş
Özdemir yaptığı açıklamada; “İluh Deresi Islah projesinin 1.Etap 2. Kısımında kamulaştırma çalışmaları için ödenek gönderilmesi, Batman’da Toki tarafından rezerv konut yapılması, atık su arıtma tesisinin kapasitesinin artırılması, sokak ve caddelerin iyileştirilmesi için asfalt ve parke taşı ihtiyacının karşılanması, içme suyu şebekesi ve altyapı yenilemeleri için ödenek talebimizi sayın bakanımıza ilettik. Sayın valimiz, il başkanımız, il genel başkanımız ve belediye başkanlarımızın katılımıyla oldukça verimli geçen toplantımızda belediyelerimizin ihtiyaçları konusunda destek vereceklerini ileten sayın bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi. HABER MERKEZİ
Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Yoksulluk Sınırı 20 Bin Lirayı Aştı

Türk-İş Açlık ve Yoksulluk Sınırı Araştırması 2022 Haziran ayı sonuçlarını açıkladı.

BATMANDA İLK DEFA KAN DEĞİŞİMİ YAPILDI

Tıp literatüründe Plazma Exchange olarak tanımlanan ve halk arasında Kan Değişimi olarak bilinen yöntem ilimizde ilk defa Batman Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesinde başarıyla gerçekleştirildi.

ÇİFTÇİ ESNAFI ZİYARET EDİP SORUNLARINI DİNLEDİ

Esnaf ziyaretlerine devam eden Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Ulu Camii Sokağı ve civarı esnafını ziyaret etti.

OSB’DEKİ GENİŞLETME ÇALIŞMALARI KONUŞULDU

Vali Ekrem CANALP başkanlığında gerçekleştirilen ve Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener’in de katılım sağladığı Batman Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısında OSB’deki genişletme çalışmaları ve genel sorunlar görüşüldü.

KARABULUT VALİ CANALP’I ZİYARET ETTİ

Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut, Batman Valisi Ekrem Canalp'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Buğday Tarlası Küle Döndü

Beşiri ilçemizde buğday tarlalarında elektrik tellerindeki kıvılcımlardan dolayı çıkan yangın 200 dönüm ekili buğdayı küle çevirirken, vatandaşlara da korku dolu anlar yaşattı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.