Önceki Sonraki
Göle giren 7 yaşındaki çocuk boğuldu
Gençlerin Zihninde Oluşan Güvensizlik Giderilmeli
El Broşürleriyle Farkındalık Eğitimi
BEŞİRİ YOLUNDA KORKUNÇ KAZA
HİZMET-İŞ SENDİKASI BEŞİRİDE ÇIKARMA YAPTI

Medical Park Hastanesi İsim Değişikliğine Gitti

Sentez Sağlık Hizmetleri, Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak marka ismini Medical Point Hastaneler Grubu olarak yeniledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-07-31 10:06:42 eklenmiş

 

Yapılan anlaşma ile birlikte isimleri Medical Park olan Batman, İzmir ve Gaziantep hastanelerinin yeni adı Medical Point olacak.

Hastanede düzenlenen basın lansmanında yeni marka ismini açıklayan Medical Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, yeni sağlık grubunun merkezi yönetiminin İzmir’de olacağını söyledi. Zincirin sadece 3 hastane ile sınırlı kalmayacağını söyleyen Baş, “Sağlık sektöründeki yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana dünyanın dört bir yanından 10 milyonun üzerinde hastamıza şifa vermenin gururunu yaşıyoruz. Yeni markamız ile birlikte daha fazla uluslararası hasta kabul eden ve daha fazla özellikli işlemlerin yapılacağı sağlık noktaları haline geleceğiz. Çünkü 27 yıldır bunun için çabalıyoruz. Sektördeki emekleme dönemimizden sonra yürüme dönemimizi de sonlandırdık. Şimdi ise koşma dönemimizdeyiz. Sağlığın kalbi bundan sonra Medical Point’te atacak.” dedi.

“Medical Point İle Birlikte Sağlık Noktaları Olmaya Devam Edeceğiz”

Hassasiyetle seçilmiş hekim kadrosu ile her sağlık kuruluşunda yapılamayan özellikli işlemleri yapabildiklerini belirten Baş, “Onkoloji, Romatoloji, Hematoloji gibi alanlarda Batman’ın referans sağlık grubu konumundayız. Alanında uzman, akademik unvanlı hekim kadromuz ile sağlık alanındaki son gelişmeleri yakında takip ederek, kişiye özel tedavi seçeneklerini hastalarımıza sunuyoruz. Yine Batman’da ilk olarak yan dallarda büyük başarılara imza attık. Yeni markamız Medical Point ile birlikte en güncel tedavilerin uygulandığı sağlık noktaları olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

“Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz”

1996 yılından bu yana teknolojiyi yakından takip ettiklerini dile getiren Baş “Dünyadaki değişimin farkında olan bir vizyonla hareket ediyoruz. Bu vizyonun verdiği güçle hastalarımızı tanı ve tedavide ihtiyaç duydukları en güncel teknoloji ile buluşturuyoruz. Şu an ülkemizde sadece sayılı merkezlerde bulunan teknolojik bir alt yapıya sahibiz. Bu yatırımlarımızı, çağın gerektirdiği şekilde artırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Batman’da Turizm 12 Ay Devam Edecek”

Sağlık turizmine önem verdiklerini söyleyen Baş, “Batman’da sağlık turizmi anlamında odak noktası biziz. Ama sadece kuzey Irak ile sınırlı kalmayacağız. Diğer ülkeler için de çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz markamızı dünyada tanınan bir hastane grubu haline getirmek.” şeklinde konuştu. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Kur'an Nesli Platformu’ndan "Namaz Etkinlikleri" Programı

Kur'an Nesli Platformu, 7-10 yaş arası çocukların namaz öğrenmeleri amacıyla "namaz etkinlikleri" programı başlatıyor.

Göle giren 7 yaşındaki çocuk boğuldu

Beşiri ilçemizde Ilısu Baraj Gölüne koyunları otlatmak için babasıyla gelen Şahin Geçit, girdiği Ilısu Baraj Gölünde gözden kayboldu.

TÜGVA "Sason Sevek Mesire" alanında etkinlik düzenledi

Türkiye Gençlik Vakfı Batman Temsilciliği tarafından Batman'daki değişik liselerde okuyan 45 kız öğrenciye yönelik Sason Sevek Mesire alanında piknik etkinliği düzenledi.

Basına açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı ve Batmanlı siyasetçi Zekeriya Yapıcıoğlu,” An itibarıyla HÜDA PAR herhangi bir ittifak içerisinde yer almamaktadır. Herhangi bir ittifaka verilmiş bir sözü yoktur, herhangi bir blok ile varılmış bir anlaşması yoktur.” Dedi.

Doyar: “Amacımız Batman Balını Markalaştırmaktır”

Batman’da yeni kurulan Arı Yetiştiriciliği Birliğinin Birinci Olağan Kongresi üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Motosiklet Sürücüsü Metrelerce Havaya Uçtu

Diyarbakır- Batman karayolunda refüje çarpan motosiklet taklalar atarken motosiklet sürücüsü metrelerce havaya uçtu. Feci kaza kameraya yansıdı.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.