Önceki Sonraki
Şener Gönüllü Gençlerle Buluştu
İlköğretim Haftası Programı Düzenlendi
ÖZCAN’DAN BAŞKAN KARABULUT’A ZİYARET
GÜVENLİ OKUL, GÜVENLİ GELECEK İÇİN TOPLANDILAR
EĞİTİM- BİR- SEN’DEN KARABULUT’A NEZAKET ZİYARETİ

ÜNİVERSİTENİN PROJESİNE AVRUPA’DAN DESTEK

Batman Üniversitesinden Dr. Öğretim Üyesi Abdullah Manap, "Genç Anne-Babaların Dijital Ebeveynlik Farkındalığını Geliştirme" isimli projesiyle Avrupa Birliği'nden destek hakkı kazandı.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-09-03 08:33:16 eklenmiş

 

Batman Üniversitesinde, Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Gençlik Katılımı Proje Başvuruları kapsamında Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Abdullah Manap'ın, "Genç Anne-Babaların Dijital Ebeveynlik Farkındalığını Geliştirme" isimli projesi 52 bin Euro'nun üzerinde destek hakkı kazandı.

AB tarafından destek hakkı kazanan projeyle ilgili açıklama yapan Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, kuşaklar arasındaki en önemli konulardan biri olan dijitalleşmeyi ele almasının, projenin desteklenmesi konusunu daha da anlamlı kıldığını belirtti.

Desteklenmeye değer görülen bu nitelikli projenin akademik literatüre önemli katkı sunacağını ifade eden Rektör Demir, projenin psikolojik ve sosyolojik açıdan da topluma fayda sağlayacağını vurguladı.

Batman Üniversitesinin hem fiziki hem de akademik kapasitesini her geçen gün artırarak nitelikli çalışmalara imza attığının altını çizen Rektör Demir, projesi destek hakkı kazanan Doktor Öğretim Üyesi Abdullah Manap'ı başarısından dolayı tebrik ederek üniversite akademik personelinin bu tür projelere başvurmaları teşvikinde bulundu. MEHMET TAHİR AKGÜL

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Kilit Kazada Hayatını Kaybetti

Türkiye Otomobilciler ve Şoförler Federasyonu tarafından 2016 yılında 'yılın sürücüsü' seçilen Nurettin Kilit isimli vatandaş geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Damla Gönüllülük Hareketi

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 45 proje katılımcısı ilçemizde ağırlandı.

Yaya Geçitleri Ve Refüjler Yenilendi

İkiköprü Beldemizdeki yıpranmış ve solmuş orta refüj kaldırımları, kasisler, yaya geçitleri ve “Önce Yaya” ikonları boyanarak hem yeni bir görünüme kavuşturuldu hem de yaya güvenliği ön plana çıkarıldı.

Beşiri İlçemiz İdare Şube Başkanları Öğretmenevinde toplantı düzenledi.

Öğretmen evinde düzenlenen toplantıda kurum müdürleri yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Mahmut Şener’e bilgiler vererek görüş alışverişinde bulunuldu.

Şener Gönüllü Gençlerle Buluştu

Beşiri kaymakamı Mahmut Şener, Damla Gönüllülük Hareketi Kapsamında Gönüllü Gençlerle bir araya geldi.

İlköğretim Haftası Programı Düzenlendi

Beşiri ilçe milli eğitim müdürlüğü İlköğretim Haftası münasebetiyle Veysel Karani İlkokulunda program düzenledi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.