Önceki Sonraki
Şener Gönüllü Gençlerle Buluştu
İlköğretim Haftası Programı Düzenlendi
ÖZCAN’DAN BAŞKAN KARABULUT’A ZİYARET
GÜVENLİ OKUL, GÜVENLİ GELECEK İÇİN TOPLANDILAR
EĞİTİM- BİR- SEN’DEN KARABULUT’A NEZAKET ZİYARETİ

YÜZLERCE AİLEYE GIDA YARDIMI

Fakir, muhtaç ve yetimlere yönelik yardım çalışmaları yapan Batman Umut Kervanı, kent merkezinde 300’ün üzerinde aileye gıda paketi dağıttı.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-09-03 08:34:29 eklenmiş

 

İhtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdüren Batman Umut Kervanı, kentte bulunan 300’ün üzerinde ihtiyaç sahibi aileye içinde temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda paketini teslim etti.

Her aya bir yardım faaliyeti gerçekleştirdiklerini belirten Batman Umut Kervanı gönüllüsü İsmet Ökmen, yaptığı açıklamada, hayırseverlerin destekleriyle gönüllere umut olduklarını belirti.

Hayırseverlerin desteğiyle yetim ve ihtiyaç sahiplerine bir kez daha gıda paketi dağıttıklarını ifade eden Ökmen, okulların açılmasına bir hafta kala yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulunacaklarını söyledi.

Ökmen “Batman Umut Kervan olarak her aya bir hayır faaliyeti yürütmekteyiz. Bu ayda da gıda kolisi dağıtmaya başladık ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin mahallerine gidip kendilerine teslim ediyoruz. Bununla beraber okular açılmadan bir hafta önce fakir ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına kırtasiye yardımında bulunacağız.” dedi.

“300’ün Üzerinde İhtiyaç Sahibi Ailemize Gıda Yardımlarını Ulaştırdık”

Hayırseverlerin desteğiyle ihtiyaç sahibi yetim ve muhtaçlara ulaşmaya devam edeceklerini belirten Ökmen, “Bu ay içerinde 300’ün üzerinde ihtiyaç sahibi ailemize gıda yardımımızı yaptık. Bu gıda paketlerimizin içerinde 11 gıda çeşidimiz vardır. Gıda paketimizin içerisinde yağ, salça, makarna, pirinç, mercimek, bulgur, şeker, çay, tuz ve zeytin vardır. Bu hayra vesile olan bütün hayırseverlerden Allah razı olsun. Bu hayırların devamı için hayırseverlere çağımız şudur; hayırlarını yaptıkça bizlerde muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere hayırlarını ulaştırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Kilit Kazada Hayatını Kaybetti

Türkiye Otomobilciler ve Şoförler Federasyonu tarafından 2016 yılında 'yılın sürücüsü' seçilen Nurettin Kilit isimli vatandaş geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Damla Gönüllülük Hareketi

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 45 proje katılımcısı ilçemizde ağırlandı.

Yaya Geçitleri Ve Refüjler Yenilendi

İkiköprü Beldemizdeki yıpranmış ve solmuş orta refüj kaldırımları, kasisler, yaya geçitleri ve “Önce Yaya” ikonları boyanarak hem yeni bir görünüme kavuşturuldu hem de yaya güvenliği ön plana çıkarıldı.

Beşiri İlçemiz İdare Şube Başkanları Öğretmenevinde toplantı düzenledi.

Öğretmen evinde düzenlenen toplantıda kurum müdürleri yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Mahmut Şener’e bilgiler vererek görüş alışverişinde bulunuldu.

Şener Gönüllü Gençlerle Buluştu

Beşiri kaymakamı Mahmut Şener, Damla Gönüllülük Hareketi Kapsamında Gönüllü Gençlerle bir araya geldi.

İlköğretim Haftası Programı Düzenlendi

Beşiri ilçe milli eğitim müdürlüğü İlköğretim Haftası münasebetiyle Veysel Karani İlkokulunda program düzenledi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.