Önceki Sonraki
KAYMAKAMLAR TOPLANTISI YAPILDI
BEŞİRİ KAYMAKAMLIĞINA YILMAZ ATANDI
Uçak Ambulans İle Hastaneye Kaldırıldılar
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

RAMANLI KÖY KÖY DOLAŞIYOR

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı köy ziyaretleri kapsamında Hasankeyf köylerini ziyaret ederek halkın sorun ve taleplerini dinledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2023-08-31 18:54:55 eklenmiş

 

Batman’da yoğun ziyaret ve programlarına devam eden Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, köy ziyaretleri kapsamında Hasankeyf’e bağlı Irmaklı (Kefiralbê), Büyükdere (Gêrê), Akalın (Alin),

Saklı (Lepena), İncirli (Derhawe) ve Üçyol (Difnê) köylerini ziyaret etti.

 

Sabah saatlerinde başladıkları köy ziyaretlerine akşam saatlerine kadar devam eden Ramanlı, köy muhtarları ve köylüler ile yaptıkları buluşmalarda köylülerin tek tek ihtiyaçlarını dinledi.

 

Birçok alanda yaptıkları çalışmaların seçimden sonra daha yoğun bir şekilde devam eden Ramanlı, gençlere ve çocuklara da zaman ayırarak onlarında ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

 

Köy yolları, içme suları ve diğer ihtiyaçlarıyla ilgili bilgi alan Ramanlı, ihtiyaçların karşılanması için gerekli çalışmaları yapılmasını sağlayacaklarını belirttiler.

 

Köy ziyaretlerinde köylülerle hatıra fotoğrafı çektiren Ramanlı köy ziyaretlerine devam edeceğini ve köylerin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Ramanlı’ya köy ziyaretlerinde HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz, Hasankeyf İlçe Başkanı Mehmet Özdemir ve partililer eşlik etti.  MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
RAMANLI KÖY KÖY DOLAŞIYOR

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı köy ziyaretleri kapsamında Hasankeyf köylerini ziyaret ederek halkın sorun ve taleplerini dinledi.

GIDA DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Tarım İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şubesi bünyesinde kurulan gıda denetim ekipleri ile ilimizde kayıtlı yaklaşık 2450 Gıda İşletmesinde yapılan denetimler devam ediyor.

YAPICIOĞLU; “EĞİTİM DEVRİMİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Batmanlı Siyasetçi, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Mutlaka müfredatımızı sil baştan gözden geçirecek bir eğitim devrimine ihtiyacımız var. Biz önce insan yetiştirmeliyiz." dedi.

Nasıroğlu’ndan Halk Eğitim Merkezine Ziyaret

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, yeni eğitim binasına taşınan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü denetleyip yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Valilik Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Valilik, mülki idare amirleri adına para talebinde bulunarak vatandaşları dolandırmak isteyenlere karşı uyarıda bulundu.

İL TEMSİLCİLİĞİ DART TURNUVASI

TBBDF (Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu) Batman İl Temsilciliği Dart Turnuvası’nı gerçekleştirdi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.