Önceki Sonraki
YETKİ EMİN ELLERDE
ŞENER; “HERKES BİR ENGELLİ ADAYI”
SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ
HÜDA PAR HEYETİNDEN ENGELLİLERE ZİYARET
Engelliler Derneğinden Şener’e Ziyaret

UMUT KERVANI BİNLERCE AİLEYE ULAŞACAK

Batman Umut Kervanı, Ramazan ayı münasebetiyle kentteki ihtiyaç sahibi yetim ve yoksullara ulaştırmak üzere 3 bin gıda kumanyası dağıtımına başladı.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-04-02 11:57:42 eklenmiş

 

Batman Umut Kervanı Başkanı Salih Güzel, yaptığı açıklamada, hedeflerinin bu hafta sonuna kadar gıda dağıtımlarını tamamlamak olduğunu söyledi.

İhtiyaç sahipleri için 3 bin gıda kumanyası hazırladıklarını aktaran Güzel, “Bizler Batman Umut Kervanı olarak ‘Umut Ayı Ramazan’ temasıyla ihtiyaç sahibi yetim ve yoksul kardeşlerimize umut olmak adına, iftar sofralarına katkı sunup, destek olmak amacıyla şehrimizde dağıtılmak üzere 3 bin gıda kumanyası hazırladık ve bugün itibari ile dağıtımına başladık. Hedefimiz hazırlanan gıda kumanyalarının dağıtımını bu hafta sonu tamamlamaktır.” dedi.

Gıda kolilerinin pirinç, yağ, çay, mercimek, şeker ve benzeri 12 kalem temel gıdadan oluştuğunu belirten Güzel, her bir gıda kumanyasının bedelinin 250 TL olduğunu ifade etti.

“HAYIRSEVERLER GIDA KUMANYASI BAĞIŞINDA DA BULUNABİLİR, KUMANYALARIN BİR KISMINA DA KATKI YAPABİLİRLER”

Ramazan ayı boyunca yardım faaliyetlerinin devam edeceğini dile getiren Güzel, şöyle devam etti: “Hayırseverlerimiz fitre, zekât ve her türlü sadakalarıyla bizlere istedikleri sayıda gıda kumanyası bağışında bulunabilecekleri gibi, imkânları oranında kumanyanın bir kısmına da katkı yapabilirler. Aynı zamanda, Ramazan ayı boyunca hayırseverlerimizden gelecek zekât, fitre, sadaka ve her türlü ayni ve nakdi tüm bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırma çalışmalarımız kesintisiz devam edecek.”

Konuşmasının devamında Güzel, “Batman Umut Kervanı olarak Yüce Allah’tan, hayırseverlerimizin katkıları ile yapacağımız yardım çalışmalarımızı maddi ve manevi olarak hayırlı ve bereketli kılmasını, toplum olarak bizleri Ramazan ayının manevi ikliminden hakkıyla istifade edebilenlerden eylemesini niyaz ediyoruz.” ifadelerini kullandı. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
YETKİ EMİN ELLERDE

Eğitim Bir Sen Beşiri Şube Başkanı İshak Aksoy 2022 yılında bir kez daha yetkinin emin ellerde olduğunu söyledi.

ŞOFÖR ALIMI İPTAL EDİLDİ

Batman Belediyesi 60 Şoför personel alımının iptal edildiğini duyurdu.

ŞENER; “HERKES BİR ENGELLİ ADAYI”

10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Beşiri Kaymakamı Mahmut ŞENER Beşiri Engelliler Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

SIFIR ATIK KÜTÜPHANESİ

Beşiri Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından kurulan ‘Sıfır Atık Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

HÜDA PAR HEYETİNDEN ENGELLİLERE ZİYARET

Hüda Par Beşiri İlçe Teşkilatından bir heyet, ilçedeki engellilerin derneğini ziyaret edip sorunlarını dinledi.

Engelliler Derneğinden Şener’e Ziyaret

Beşiri Engelliler Derneği'nden Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener'e ziyaret.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.