Önceki Sonraki
Şener Gönüllü Gençlerle Buluştu
İlköğretim Haftası Programı Düzenlendi
ÖZCAN’DAN BAŞKAN KARABULUT’A ZİYARET
GÜVENLİ OKUL, GÜVENLİ GELECEK İÇİN TOPLANDILAR
EĞİTİM- BİR- SEN’DEN KARABULUT’A NEZAKET ZİYARETİ

Medical Park Hastanesi İsim Değişikliğine Gitti

Sentez Sağlık Hizmetleri, Medical Park Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak marka ismini Medical Point Hastaneler Grubu olarak yeniledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2022-07-31 10:06:42 eklenmiş

 

Yapılan anlaşma ile birlikte isimleri Medical Park olan Batman, İzmir ve Gaziantep hastanelerinin yeni adı Medical Point olacak.

Hastanede düzenlenen basın lansmanında yeni marka ismini açıklayan Medical Point Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, yeni sağlık grubunun merkezi yönetiminin İzmir’de olacağını söyledi. Zincirin sadece 3 hastane ile sınırlı kalmayacağını söyleyen Baş, “Sağlık sektöründeki yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kurulduğumuz günden bu yana dünyanın dört bir yanından 10 milyonun üzerinde hastamıza şifa vermenin gururunu yaşıyoruz. Yeni markamız ile birlikte daha fazla uluslararası hasta kabul eden ve daha fazla özellikli işlemlerin yapılacağı sağlık noktaları haline geleceğiz. Çünkü 27 yıldır bunun için çabalıyoruz. Sektördeki emekleme dönemimizden sonra yürüme dönemimizi de sonlandırdık. Şimdi ise koşma dönemimizdeyiz. Sağlığın kalbi bundan sonra Medical Point’te atacak.” dedi.

“Medical Point İle Birlikte Sağlık Noktaları Olmaya Devam Edeceğiz”

Hassasiyetle seçilmiş hekim kadrosu ile her sağlık kuruluşunda yapılamayan özellikli işlemleri yapabildiklerini belirten Baş, “Onkoloji, Romatoloji, Hematoloji gibi alanlarda Batman’ın referans sağlık grubu konumundayız. Alanında uzman, akademik unvanlı hekim kadromuz ile sağlık alanındaki son gelişmeleri yakında takip ederek, kişiye özel tedavi seçeneklerini hastalarımıza sunuyoruz. Yine Batman’da ilk olarak yan dallarda büyük başarılara imza attık. Yeni markamız Medical Point ile birlikte en güncel tedavilerin uygulandığı sağlık noktaları olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

“Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz”

1996 yılından bu yana teknolojiyi yakından takip ettiklerini dile getiren Baş “Dünyadaki değişimin farkında olan bir vizyonla hareket ediyoruz. Bu vizyonun verdiği güçle hastalarımızı tanı ve tedavide ihtiyaç duydukları en güncel teknoloji ile buluşturuyoruz. Şu an ülkemizde sadece sayılı merkezlerde bulunan teknolojik bir alt yapıya sahibiz. Bu yatırımlarımızı, çağın gerektirdiği şekilde artırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Batman’da Turizm 12 Ay Devam Edecek”

Sağlık turizmine önem verdiklerini söyleyen Baş, “Batman’da sağlık turizmi anlamında odak noktası biziz. Ama sadece kuzey Irak ile sınırlı kalmayacağız. Diğer ülkeler için de çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz markamızı dünyada tanınan bir hastane grubu haline getirmek.” şeklinde konuştu. MEHMET MİKYAS

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
Kilit Kazada Hayatını Kaybetti

Türkiye Otomobilciler ve Şoförler Federasyonu tarafından 2016 yılında 'yılın sürücüsü' seçilen Nurettin Kilit isimli vatandaş geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Damla Gönüllülük Hareketi

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 45 proje katılımcısı ilçemizde ağırlandı.

Yaya Geçitleri Ve Refüjler Yenilendi

İkiköprü Beldemizdeki yıpranmış ve solmuş orta refüj kaldırımları, kasisler, yaya geçitleri ve “Önce Yaya” ikonları boyanarak hem yeni bir görünüme kavuşturuldu hem de yaya güvenliği ön plana çıkarıldı.

Beşiri İlçemiz İdare Şube Başkanları Öğretmenevinde toplantı düzenledi.

Öğretmen evinde düzenlenen toplantıda kurum müdürleri yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Mahmut Şener’e bilgiler vererek görüş alışverişinde bulunuldu.

Şener Gönüllü Gençlerle Buluştu

Beşiri kaymakamı Mahmut Şener, Damla Gönüllülük Hareketi Kapsamında Gönüllü Gençlerle bir araya geldi.

İlköğretim Haftası Programı Düzenlendi

Beşiri ilçe milli eğitim müdürlüğü İlköğretim Haftası münasebetiyle Veysel Karani İlkokulunda program düzenledi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.