Önceki Sonraki
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu
Personel Alımı Başvurusu Uzatıldı
Depremzedeler İçin Yemek Verildi
ÖZDEMİR HALEPÇE KATLİAMINI ANDI

İTTİFAK GÖRÜŞMELERİ İLE İLGİLİ KESİNLEŞMİŞ BİR KARAR YOK

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin ittifak görüşmeleri ile ilgili kesinleşmiş bir kararın olmadığını, görüşmelerin olumlu yönde olduğunu ve devam ettiğini belirtti.
ETİKETLER :
Bu haber 2023-03-16 10:30:19 eklenmiş

 

HÜDA PAR’ın Cumhur İttifakına katılımıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin Cumhurbaşkanı adayları arasından mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı desteklediklerini ancak ittifak görüşmeleri ile ilgili kesinleşmiş bir kararın olmadığını, görüşmelerin olumlu yönde olduğunu ve devam ettiğini belirtti.

 

“GÖRÜŞMELER OLUMLU YÖNDE”

Başkan Şahin yaptığı açıklamada; “Genel Başkanımız Divan toplantısından sonra Cumhurbaşkanı adayları arasından mevcut Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ı desteklediklerini beyan ettiler. Fakat ittifak çalışmaları ile ilgili daha durumların netleşmediğini, daha görüşmelerin devam ettiğini söylediler. Dolayısıyla şu anki mevcut Cumhurbaşkanı adayları arasında HÜDA PAR’ın mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı destekleyeceğini ancak ittifak görüşmeleri ile ilgili kesinleşmiş bir kararın olmadığını, görüşmelerin olumlu yönde olduğunu ve devam ettiğini açıklamasını yapabiliriz.” dedi.

 

“YAPICI BİR DİL VE ÜSLUP KULLANALIM”

Siyasi parti yöneticilerinin sözlerinde yapıcı bir üslup kullanmalarını isteyen Başkan Şahin; “Yetkililerimizin de sık sık vurguladıkları gibi Türkiye halkı bir seçime giriyor, bir savaşa değil. Özellikle bu seçim sürecinde siyasi parti yöneticilerinin, sözlerinin yapıcı bir dil ve üslup kullanmaları gerekir. Birbirlerini rencide etmemeleri, varsa hakikaten Türkiye halkına, Türkiye kamuoyuna sunmak istedikleri, bu ülke insanına neler verebilirim? Nasıl bir katkıda bulunabilirim? Ülkenin gidişatını olumlu yönde nasıl etkileyebilirim? gibi projelerle konuşması gerektiğini düşünüyoruz.” dedi.

 

“SEÇİM ÜLKEYE BİR KATKI SUNMA YARIŞI OMALI”

HÜDA PAR’ın bütünleştirici, birleştirici bir duruş sergilediğini vurgulayan Başkan

 

Şahin; “İlkesel olarak meseleye böyle bakıyoruz, böyle konuşuyoruz, böyle değerlendiriyoruz. Gerçekten mevcut siyasi partiler arasında şu ana kadar HÜDA PAR yetkilileri farklı bir duruş sergilediler. Bütünleştirici, birleştirici, birebirlerinin kişilik haklarına saygılı bir duruş sergilediler elhamdülillah. Öyle bir dil kullandılar, öyle bir üslup kullandılar. Bunun aksini yapmıyoruz ve diğer partililerden de bunun aksini yapmamalarını öneriyoruz.  Seçim bir proje rekabet yarışı olmalı, ülkeye bir katkı sunma yarışı olmalı biz meseleye böyle bakıyoruz. Seçimlerin halkımıza, ülkemize, memleketimize hayırlar getirmesini diliyoruz.” dedi. MEHMET TAHİR AKGÜL

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI

Beşiri ilçesinde yeniden faaliyete giren ve Beşirili vatandaşların Batman merkeze gelmelerine gerek kalmadan birçok diş tedavilerini yapabilecekleri Diş polikliniği hizmete başladı.

ŞÜPHELİ ÇANTA PANİĞİ

Belediye binasının hemen yanındaki parkta bulunan şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi.

Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

Çanakkale şehitleri ve depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için mevlid-i şerif okutuldu.

Personel Alımı Başvurusu Uzatıldı

Beşiri Aile Destek Merkezi (ADEM) için Koordinatör ve Eğitici personel alım başvuruları uzatıldı.

Depremzedeler İçin Yemek Verildi

Beşiri İlçemizde şehit aileleri ve depremde yakınlarını kaybeden depremzedeler için yemek verildi.

DEPREMZEDELERİN YARALARI SARILMAYA ÇALIŞILIYOR

Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, “Gaziantep’in İslâhiye ve Nurdağı bölgesinde gençlerimiz her alanda çalışıyor. Birlikte iyileşeceğiz, yaraları birlikte saracağız.’ dedi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.