Önceki Sonraki
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu
Personel Alımı Başvurusu Uzatıldı
Depremzedeler İçin Yemek Verildi
ÖZDEMİR HALEPÇE KATLİAMINI ANDI

BEŞİRİ GAZETESİNDEN YENİ İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Beşiri İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan ve görevine yeni başlayan Dr. İbrahim Gökalp amacının Beşiri halkına güzel bir hizmet vermek olduğunu söyledi.
ETİKETLER :
Bu haber 2023-03-16 11:03:40 eklenmiş

2019 yılından beri Beşiri Devlet Hastanesinde hizmet veren Dr. İbrahim Gökalp sırasıyla Beşiri Devlet Hastanesi acil servisinde, Beşiri Cezaevinde ve Beşiri İl Sağlık Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulundu.

 

Daha öncesinde Suriye’de de görevlendirmeleri olan Dr. İbrahim Gökalp: “Beşiri İlçe Sağlık Müdürlüğüne de asaleten atamam gerçekleşti. Vekaleten Beşiri Devlet Hastanesine bakıyorum.” dedi.

 

“HEM NİCELİK HEM NİTELİK OLARAK KALİTEYİ ARTIRMAK EN BÜYÜK AMACIMIZ”

Gazetemize yaptığı açıklamalarda Dr. İbrahim Gökalp; “Amacımız Beşiri halkına güzel bir hizmet vermek. Bende aslen Batmanlıyım buralıyım. Hizmetin kalitesini artırmak. Hem nicelik hem nitelik olarak bu kaliteyi artırmak en büyük amacımız.” ifadeleri kullandı.

 

Beşiri Devlet Hastanesi hakkında da bilgilendirmelerde bulunan Dr. İbrahim Gökalp; “Hastanemizde Çocuk Uzmanı, Dahiliye Uzmanı, üç Aile Hekimi Uzmanı, onun dışında Diyetisyenimiz, Psikoloğumuz, Diş Hekimimiz aktif olarak hizmet vermektedir. Acil servisimizde de şu anda 8 doktorumuz da aktif olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda evde bakım hizmetimizde var. Evde bakım hizmetinde de doktor ve hemşirelerimiz hizmet veriyor. Hasta sayıları tabi değişkenlik gösteriyor. Gerek COVİD salgını, influenza salgını olsun bunlara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor ama günde 500’den fazla hasta poliklinik muayenesi yapılıyor. 15 yataklı servisimiz var. Şu anda da yataklı servisimiz tam dolu hizmet vermekte. Acil servis hizmetimiz 24 saat devam ediyor. Hizmetlerimiz devam ediyor.” dedi. MEHMET MİKYAS

 

Yorumlar
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
haberler
BEŞİRİ’DE DİŞ POLİKLİNİĞİ HİZMETE BAŞLADI

Beşiri ilçesinde yeniden faaliyete giren ve Beşirili vatandaşların Batman merkeze gelmelerine gerek kalmadan birçok diş tedavilerini yapabilecekleri Diş polikliniği hizmete başladı.

ŞÜPHELİ ÇANTA PANİĞİ

Belediye binasının hemen yanındaki parkta bulunan şüpheli bir çanta polisi alarma geçirdi.

Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

Çanakkale şehitleri ve depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için mevlid-i şerif okutuldu.

Personel Alımı Başvurusu Uzatıldı

Beşiri Aile Destek Merkezi (ADEM) için Koordinatör ve Eğitici personel alım başvuruları uzatıldı.

Depremzedeler İçin Yemek Verildi

Beşiri İlçemizde şehit aileleri ve depremde yakınlarını kaybeden depremzedeler için yemek verildi.

DEPREMZEDELERİN YARALARI SARILMAYA ÇALIŞILIYOR

Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, “Gaziantep’in İslâhiye ve Nurdağı bölgesinde gençlerimiz her alanda çalışıyor. Birlikte iyileşeceğiz, yaraları birlikte saracağız.’ dedi.

Site Yazarları
 ‹ 
 › 
Misafir Yazarlar
 ‹ 
 › 

Gazete 1. Sayfalar
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Arşiv Arama
- -
Anket
Beşiri Gazetesi
© Copyright 2013 Beşiri Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.